Camaks Alüminyum Ankara Cam Kapı Alüminyum Korkuluk Paslanmaz Kompozit Sistemleri

Paslanmaz Ürünleri

Sektörün öncü firmalarından olan firmamız, kaliteli malzeme ve uzman ekibi ile en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. En iyi işçilik ile şık ve modern mekânlar tasarlayan firmamız, sizlere uzun süre kullanabileceğiniz dekorasyonlar bırakmaktadır. Firmamız hizmetleri arasında yer alan paslanmaz camlı kanopi, asansör cephe kaplama ve paslanmaz kolon kaplama hizmetleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Paslanmaz Camlı Kanopi

Paslanmaz camlı kanopi, tamamen sizin isteklerinize ve taleplerinize bağlı olarak size özel üretilmektedir. Paslanmaz camlı kanopi birbirinde farklı şık model ve fiyatlar ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Çelik kanopi taşıyıcı sistemlerinin üstüne camlı olarak monte edilen kanopiler, mekanların şık görünmesini sağlamaktadır. Paslanmaz camlı kanopi ürünü uzun ömürlü ve dayanıklı olup, sistemde boyalı ferforje de kullanılabilmektedir. Olumsuz hava koşullarından korunak için yapılan kanopiler, paslanmaz özellikte oldukları için estetik açıdan da olumsuzluk yaratmazlar. Bina girişleri gibi giriş kapısı üstlerinde kullanılan paslanmaz camlı kanopi sistemleri hem estetik hem de işlevsel açıdan beğeni ile tercih edilmektedir.

Paslanmaz Kolon Kaplama

Binalarınızdaki kolonlar yapıları güçlendirmenin yanında estetik görünümleri ile de mekânlara farklı bir hava katmaktadırlar. Paslanmaz kolon kaplama sistemlerinde çok farklı desen ve renklerde yapılan tasarımlar kolonları sıradan görüntüsünden çıkıp, şık ve dekoratif bir yapı olarak kullanılmasını sağlıyor. Genellikle hafif çelikten üretilen kaplamalar, her boyutta yapılabilmektedir. Paslanmaz kolon kaplama özelliği ile hem dayanıklı hem de uzun ömürlü olan bu ürünler; alışveriş merkezlerinde, otellerde, hastanelerde sıkça tercih edilmektedir. Camlı olarak da yapılabilen bu kaplamalar, bulunduğu yapılara hoş bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca firmamızca imal edilen paslanmaz kolon kaplama ürünleri parlak veya mat görünümlü olarak da hizmetinize sunulmaktadır.

Asansör Cephe Kaplamaları

Ürünlerimiz arasında yer alan asansör cephelerinin kaplaması işleminde ise asansörlerinize tam uyumlu kesimler yapmaktayız. Asansör cephe kaplamaları işlemlerini titizlikle yerine getiren firmamız, sizlere uzun süre kullanabileceğiniz kaplamalar yapmaktadır. İnsanların yoğun olarak kullandığı asansörlerde yıpranmaz ve paslanmaz özelliği ile dayanıklı malzemeden üretilen bu ürünler, hem uzun ömürlü hem de yıpranmaya karşı korumalıdır. Uzman ekibimiz tarafından yapılan ön çalışma ve zemin güçlendirme işlemleri asansör cephe kaplamaları işlemenin sağlam ve yerinden çıkmaz şekilde monte edilmesini sağlamaktadır.

Kabarma ve sallanmalara karşı oldukça güçlendirilen bu sistemde, su geçirmez yapısıyla mermer ile kaplama arasında küf ve rutubet oluşmamaktadır. Firma imajınız içinde oldukça önemli olan asansör cephe kaplamaları hem görsel açıdan hem de kullanım açısından binalarınıza oldukça değer katacaktır. Bu nedenle, kaliteli bir asansör kaplaması için kalite malzeme kullanan ve işinde uzman, deneyimli personelin yer aldığı firmamızı gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

© 2016 Camaks Cam Alüminyum Paslanmaz Kompozit Sistemleri. Web Tasarım : Ekstra Web
Cam Ürünleri, Alüminyum Cephe Sistemleri, Paslanmaz Ürünler, Otomasyon Sistemleri, Korkuluk Sistemleri, Alışveriş Merkezleri , Oteller , Villalar, Konutlar, İş Merkezleri, ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ, Silikon Cephe Sistemleri, Kapaklı Cephe Sistemleri, Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri, Kompozit Levha Kaplamaları, Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri, Çatı Işıklık Sistemleri, Kış Bahçesi, Alüminyum Bölme Duvar, Ofis Bölme Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları, Alüminyum Kapı Sistemleri, Yangın Çıkış Kapıları, Alüminyum Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Serisi, CAM SİSTEMLERİ, Kurşun Geçirmez camlar, Cam Yürüyüş Yolları, Cam Merdiven, Cam Basamak, Cam Kapı, Cam kapı Tamiri, Cam Kapı Aksesuarları, Cam Duşa kabinler, Katlanır Cam Balkon Sistemi, Katlanır Dükkan Vitrin Camları, Vitrin Camları, Havuz Camları, Bombeli Lamine Camlar, Cam parke, Cam Tuğla, Rezistanslı Ayna, Vitray Cam, Isıcam, PASLANMAZ SİSTEMLER, Spider Cephe Sistemleri, Asansör cephe kaplamaları, Paslanmaz Merdivenler, Paslanmaz Kolon Kaplamaları, Paslanmaz Bayrak Direkleri, Paslanmaz camlı saçaklar, Paslanmaz Kanopiler, Paslanmaz Süpürgelik, Paslanmaz Cephe Sistemleri, PASLANMAZ KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, Paslanmaz Çubuklu Korkuluk, Paslanmaz Lamalı Korkuluk, Paslanmaz Tutuculu Cam Korkuluk, KORKULUK SİSTEMLERİ, Yandan Bağlantılı Cam Korkuluklar, Alüminyum Yandan bağlantılı Korkuluklar, Parapet üstü Korkuluklar, Duvar Tutamakları, CAMLI KORKULUKLAR, Alüminyum Camlı ve Çubuklu Korkuluklar, Noktasal Tutuculu Cam Korkuluklar, Alüminyum camlı Korkuluklar, Ahşap Küpeşteli Cam Korkuluklar, Paslanmaz Bazalı Cam Korkuluk, Fransız Balkon Camlı Korkuluklar, Spider Tutuculu Cam Korkuluklar, KROM KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, OTOMASYON SİSTEMLERİ, Cam Cama Fotosel kapılar, Fotosel Kapılar, Hava Perdeleri, Dairesel yana kayar Kapılar, Garaj Giriş Kapılar, Otomatik Cam Kapılar, 90 Derece Açılır Otomatik Cam kapılar, Panjur Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları,