Camaks Alüminyum Ankara Cam Kapı Alüminyum Korkuluk Paslanmaz Kompozit Sistemleri

Alüminyum Pencere Sistemleri

Alüminyum, malzeme özellikleri bakımından, ahşap ve pvc den daha sağlamdır. Biraz pahalı olsa da, uzun vadede çok daha karlıdır. Güneşte çatlama yapmayan bu ürünler, çelik ve benzeri maddelerle karıştırılır ve daha sağlam hale getirilir. Boyanabilir ve uzun yıllar bu estetik görünüm korunabilir. Yeni nesil pencere çalışmalarında, özellikle plazalarda ve dışı cam gökdelenlerde, alüminyum çerçeveler tercih edilmektedir. Hem sağlam hem de paslanmayan özelliği ile binanın estetik görünümünü yıllarca korumaktadır. Silinebilen ve temizlenebilen özellikleriyle, aradığınız kaliteyi sizlere sunmaktadır.

Pencere Sisteminde Dekoratif Çözüm

Alüminyum sistemleriyle imal edilen pencere sistemlerinde, aradığınız kaliteyi ve estetik görünümü yakalayabilirsiniz. Camlı binaların çerçeve çalışmalarında, iş merkezlerinin pencere sistemlerinde, alüminyum pencere sistemleri Ankara kullanılmaktadır. Pratik çalışma sistemleriyle, ekiplerimiz, öncelikle ölçü almaktadır. Daha sonra alüminyum pencere sistemleri Ankara kategorisinde, katalogdan pencere ve kapı tercihini gerçekleştirmektedir. Kapıların kilidi, menteşeleri ve özel sızdırmaz contaları, özel olarak imal edilmektedir. Yıllarca rahat kullanıma sahip olan bu sistem, diğer ürünlere göre arıza vermemektedir. Arızalanmayan özelliği ile alüminyum pencere sistemleri Ankara ürünleri, uzun vadede çok daha avantajlı özelliklere sahip bir üründür.

Pivot Pencere

Alüminyum pencere ürünleri içerisinde kendine özgü dekoratif özelliklere sahip olan pivot pencere ürünleri, kendi ekseni etrafında 180 derece dönebilmektedir. Hava girişi, alüminyum pivot pencere ürünlerinde çok daha fazladır. Kaliteli olan bu ürünler, çatı katlarında da kullanılmaktadır. Pencere mekanizmasının bütünüyle hareket ettiği alüminyum pivot pencere ürünlerinde, özel contalar, kilit sistemleri ve açma-kapama sistemleri kullanılmaktadır. Alüminyum özelliği sayesinde, estetik görünüm, uzun yıllar muhafaza edilmektedir. Boya tekniğinin kullanılabildiği alüminyum pivot pencere ürünlerinde, temizlenebilir özellikler mevcuttur. Alüminyum pencere ürünlerinde kullanılan camlar, ısı cam özelliğine sahiptir.

Alüminyum Pencerelerin Kullanım Özellikleri

Kilit sistemleri, menteşe sistemleri ve çerçeve sistemleri, bu ürünlerde özel olarak tatbik edilmektedir. Pencere uygulaması yapılacak yerde ölçü alma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ölçü alma işleminden sonra, alüminyum pencere sistemleri kategorisinde, imalat bölümüne geçilmektedir. Montajlama işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapan ekiplerimiz, yıllarca güven içerisinde kullanabileceğiniz alüminyum pencere sistemleri çalışmalarını sunmaktadır. Özel contaları sayesinde ve ısıcam özelliği sayesinde, ses, yağmur ve benzeri bütün etkenleri dışarıda bırakmaktadır.

Alüminyum pencere sistemleri kategorisinde üretilen bütün ürünlerimizde, yalıtım özelliği özel olarak gerçekleştirilmektedir. Açma-kapama özellikleri, oldukça başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. İstediğiniz alüminyum kapı ve pencere sistemlerini, firmamız en kısa zamanda uygulamaya sunmaktadır. Garantili ve başarılı alüminyum kapı ve pencere hizmetleriyle, aradığınız kaliteyi bulabilirsiniz.

© 2016 Camaks Cam Alüminyum Paslanmaz Kompozit Sistemleri. Web Tasarım : Ekstra Web
Cam Ürünleri, Alüminyum Cephe Sistemleri, Paslanmaz Ürünler, Otomasyon Sistemleri, Korkuluk Sistemleri, Alışveriş Merkezleri , Oteller , Villalar, Konutlar, İş Merkezleri, ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ, Silikon Cephe Sistemleri, Kapaklı Cephe Sistemleri, Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri, Kompozit Levha Kaplamaları, Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri, Çatı Işıklık Sistemleri, Kış Bahçesi, Alüminyum Bölme Duvar, Ofis Bölme Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları, Alüminyum Kapı Sistemleri, Yangın Çıkış Kapıları, Alüminyum Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Serisi, CAM SİSTEMLERİ, Kurşun Geçirmez camlar, Cam Yürüyüş Yolları, Cam Merdiven, Cam Basamak, Cam Kapı, Cam kapı Tamiri, Cam Kapı Aksesuarları, Cam Duşa kabinler, Katlanır Cam Balkon Sistemi, Katlanır Dükkan Vitrin Camları, Vitrin Camları, Havuz Camları, Bombeli Lamine Camlar, Cam parke, Cam Tuğla, Rezistanslı Ayna, Vitray Cam, Isıcam, PASLANMAZ SİSTEMLER, Spider Cephe Sistemleri, Asansör cephe kaplamaları, Paslanmaz Merdivenler, Paslanmaz Kolon Kaplamaları, Paslanmaz Bayrak Direkleri, Paslanmaz camlı saçaklar, Paslanmaz Kanopiler, Paslanmaz Süpürgelik, Paslanmaz Cephe Sistemleri, PASLANMAZ KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, Paslanmaz Çubuklu Korkuluk, Paslanmaz Lamalı Korkuluk, Paslanmaz Tutuculu Cam Korkuluk, KORKULUK SİSTEMLERİ, Yandan Bağlantılı Cam Korkuluklar, Alüminyum Yandan bağlantılı Korkuluklar, Parapet üstü Korkuluklar, Duvar Tutamakları, CAMLI KORKULUKLAR, Alüminyum Camlı ve Çubuklu Korkuluklar, Noktasal Tutuculu Cam Korkuluklar, Alüminyum camlı Korkuluklar, Ahşap Küpeşteli Cam Korkuluklar, Paslanmaz Bazalı Cam Korkuluk, Fransız Balkon Camlı Korkuluklar, Spider Tutuculu Cam Korkuluklar, KROM KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, OTOMASYON SİSTEMLERİ, Cam Cama Fotosel kapılar, Fotosel Kapılar, Hava Perdeleri, Dairesel yana kayar Kapılar, Garaj Giriş Kapılar, Otomatik Cam Kapılar, 90 Derece Açılır Otomatik Cam kapılar, Panjur Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları,