Camaks Alüminyum Ankara Cam Kapı Alüminyum Korkuluk Paslanmaz Kompozit Sistemleri

Cam Ürünleri

Günümüzde mekanları ayırmak için kullanılan bölmeler, şık ve estetik bir çözüm sunarak çoğu kişi tarafından beğeni ile tercih edilmektedir. Bu bölme işlemleri ise cam ürünleri veya beton ürünleri kullanılarak yapılmaktadır. Fakat eskiden bir mekânın içinde bölme oluşturmak için kullanılan duvarlar, zamanla cam ile desteklendiğinden ortamlarda daha dekoratif bir görünüm sağlamak mümkün olmaktadır. Cam bölme Ankara firmamızda mekan ayırma işleminiz uzman ekibimiz yardımıyla kolayca yapılmaktadır. Kullanılan sistemler mekâna oldukça şık ve güzel bir görüntü vermektedir. Bu sistemlerdeki cam ürünleri hareketli ve sabit bölme özellikleri ile de kullanıcılar tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Bu sayede mekanlarda farklı bir tasarım yapmak mümkündür.

Günümüzde inşaat projelerinde sıkça tercih edilen cam bölmeler, cam bölme Ankara şirketimizin de ana faaliyetlerinden biridir. Katlanır sistemlerde de kullanılan bu ürünlerde alüminyum doğrama özellikli spider cam bölme daha çok tercih edilmektedir. Ofis bölme işlemlerinde camlı bölme olarak tercih edilen bu sistem ile ofislerinize şık ve hoş bir görünüm vermek mümkündür. Camlı bölmelerin kolayca kullanılabilmesi ve duvar bölmelerin daha masraflı olması ile iç ve dış ortamlarda bu tür işlemler daha çok tercih edilmektedir. Dinamik bir çalışma hayatının oluşmaya başladığı günümüzde mimari yapılara en uygun şekilde üretilen ofis içi cam bölmeler, lüks bir tercih olmaktan ziyade ihtiyaç haline gelmiştir.

Kaliteli Cam Bölme Hizmetleri

Demonte özelliği ile farklı hacimlerin yaratılmasına kolaylık sağlayan cam bölmeleri, ofislerinizde farklı işlevler için de kullanabilirsiniz. Estetik özellikleri, mimariye uyumlu yapısı ile işletmeler tarafından sıkça tercih edilen ofis bölme ürünleri; ofis ortamında ses kontrolü yapması, kolay montaj özelliği ve düzenli, temiz ofis ortamı yaratması ile beğenilerek kullanılmaktadır. 8, 10 ve 12 mm’lik alüminyum ve çelik karışımı profiller ve temperli cam destekli montajı yapılan bu ürünler, bina yükünü azaltmada da önemli rol oynamaktadırlar. Bölmelerde betonun kullanılmaması ile yapı maliyetinde de oldukça tasarruf sağlayan ofis içi cam bölmeler, ofis ve dükkânlarda kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca bu tür cam bölmeler, sıkıcı duvar bölme işlemlerinden sizleri kurtararak çalışanlarınızı kontrol etmeye yarayan bir tasarım çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede ofis bölme işlemleri mekânınızı renklendirmektedir. Üstelik bu işlem çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Jaluzili Ofis Bölme Hizmetleri

Modüler bir cam bölme işlemi olarak karşımıza çıkan jaluzili ofis bölme ürünleri, ahşap ve camın birlikteliği düşünülerek tasarlanmıştır. 16, 25 mm’lik jaluzi sistemlerinin kullanıldığı jaluzili bölme işlemlerinde istenilen renk de kullanılabilmektedir. Ayrıca bu tür jaluzili ofis bölme işlemleri için 4, 5, 6, 8 mm kalınlığında düz veya temperli camlar da kullanılabilmektedir. Şeffaf bir ofis ortamı isteyen kişilerin tercih ettiği jaluzili cam bölmeler, hem görsel hem de yalıtım için oldukça önemli bir konumdadır. Sökülüp yer değiştirilen bir özellikte kullanılan jaluzili ofis bölme sistemleri uzun ömürlü ve dayanıklı olması ile de tercih edilmektedir. Bu sistemler ile ofislerinizi sıradanlıktan kurtarabilirsiniz. Ayrıca bu çeşit ofis içi cam bölmeler en uygun fiyatla sizlere sunulmaktadır.

Cam bölme konusunda tecrübeli firmamız, geniş ürün yelpazesi ile ofis bölme işlemlerinizde siz müşterilere en iyi hizmeti vermektedir. Firmamız cam ürünleri konusunda uzman kadro ile de sizlerin hizmetindedir. Kullanışlı bir ofis tasarımı için siz de firmamızı seçebilirsiniz. Ayrıca cam bölme Ankara firması olarak biz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Yılların tecrübesi ile faaliyetini sürdüren firmamız hizmetlerini görmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

© 2016 Camaks Cam Alüminyum Paslanmaz Kompozit Sistemleri. Web Tasarım : Ekstra Web
Cam Ürünleri, Alüminyum Cephe Sistemleri, Paslanmaz Ürünler, Otomasyon Sistemleri, Korkuluk Sistemleri, Alışveriş Merkezleri , Oteller , Villalar, Konutlar, İş Merkezleri, ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ, Silikon Cephe Sistemleri, Kapaklı Cephe Sistemleri, Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri, Kompozit Levha Kaplamaları, Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri, Çatı Işıklık Sistemleri, Kış Bahçesi, Alüminyum Bölme Duvar, Ofis Bölme Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları, Alüminyum Kapı Sistemleri, Yangın Çıkış Kapıları, Alüminyum Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Serisi, CAM SİSTEMLERİ, Kurşun Geçirmez camlar, Cam Yürüyüş Yolları, Cam Merdiven, Cam Basamak, Cam Kapı, Cam kapı Tamiri, Cam Kapı Aksesuarları, Cam Duşa kabinler, Katlanır Cam Balkon Sistemi, Katlanır Dükkan Vitrin Camları, Vitrin Camları, Havuz Camları, Bombeli Lamine Camlar, Cam parke, Cam Tuğla, Rezistanslı Ayna, Vitray Cam, Isıcam, PASLANMAZ SİSTEMLER, Spider Cephe Sistemleri, Asansör cephe kaplamaları, Paslanmaz Merdivenler, Paslanmaz Kolon Kaplamaları, Paslanmaz Bayrak Direkleri, Paslanmaz camlı saçaklar, Paslanmaz Kanopiler, Paslanmaz Süpürgelik, Paslanmaz Cephe Sistemleri, PASLANMAZ KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, Paslanmaz Çubuklu Korkuluk, Paslanmaz Lamalı Korkuluk, Paslanmaz Tutuculu Cam Korkuluk, KORKULUK SİSTEMLERİ, Yandan Bağlantılı Cam Korkuluklar, Alüminyum Yandan bağlantılı Korkuluklar, Parapet üstü Korkuluklar, Duvar Tutamakları, CAMLI KORKULUKLAR, Alüminyum Camlı ve Çubuklu Korkuluklar, Noktasal Tutuculu Cam Korkuluklar, Alüminyum camlı Korkuluklar, Ahşap Küpeşteli Cam Korkuluklar, Paslanmaz Bazalı Cam Korkuluk, Fransız Balkon Camlı Korkuluklar, Spider Tutuculu Cam Korkuluklar, KROM KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, OTOMASYON SİSTEMLERİ, Cam Cama Fotosel kapılar, Fotosel Kapılar, Hava Perdeleri, Dairesel yana kayar Kapılar, Garaj Giriş Kapılar, Otomatik Cam Kapılar, 90 Derece Açılır Otomatik Cam kapılar, Panjur Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları,