Camaks Alüminyum Ankara Cam Kapı Alüminyum Korkuluk Paslanmaz Kompozit Sistemleri

Cam Kapı Modelleri

Son zamanlarda mekan tasarımlarının ön plana çıkması ve teknolojinin gelişmesi ile cam kapı modelleri de ön plana çıkmaya başladı. Farklı yapısı ile mekânlarda adeta bir mobilya görevi gören bu sistemler farklı modelleri ile de dikkat çekiyor.  Cam kapı modelleri Ankara firmamız da farklı tasarımları ile sizlere en iyi çözümler sunmaktadır. Kapı tasarımına önem veren firmamızın sunduğu birbirinden şık cam kapı modelleri, sıradan kapı anlayışını tamamen yıkarak mekânlarınızın dekoratif bir ürünü halinde geliyor. Cam kapı modelleri Ankara işletmemiz bu yılın moda renklerini ve tasarımlarını takip ederek, son moda tasarımları evinize kadar getiriyor.

En Trend Kapı Modelleri

Firmamızda yer alan uzman ekibin ve deneyimli personelin uzun uğraşlar sonucu sizlere sunduğu cam kapı modelleri, dayanıklı yapısı ve malzeme kalitesi ile beğeni ile kullanılmaktadır. Firmamızın imalatını yaptığı cam kapı aksesuarları ile de cam kapılarınız için her türlü yedek parça desteği sunmaktayız. Kaliteli malzemelerden üretilen bu aksesuarlar, paslanmaz ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Satışını yaptığımız cam kapı aksesuarları arasında birbirinden farklı kapı kolları, kapı kilitleri, acil durum kilitleri, kapı menteşeleri, kapı kapatıcıları ve otomatik kapı sistemleri yer almaktadır. Kapsamlı ürün çeşidi ile mekânlarına farklı bir hava katmak isteyen kullanıcıları tercih ettiği bu modeller, evinizin mimarisine uygun çözümler üretmektedir. İncelikli tasarımı ve estetik görünümü ile oldukça beğenilen cam kapı aksesuarları üreten firmamız, isteğinize göre her türden kaliteli çözümler sunmaktadır.

Motorlu Cam Kapı Sistemleri

Alışveriş merkezleri, marketler, kuyumcular, hastaneler gibi insan yoğunluğunun çok olduğu yerlerde kullanılan otomatik cam kapı sistemleri, kullanım kolaylığı sağlaması ile de tercih edilmektedir. Cam kapı motorlu sistem hizmetinde de bulunan firmamız, fotoselli kapılar için üretimde bulunmaktadır. Uzaktan kumanda ve radar sistemi ile otomatik olarak çalışan bu sistemler, hareket algılayıcısı ile cam kapılar otomatik olarak açılıp, kapanabilmektedir. İnsan yoğunluğunun çok olduğu yerlerde kullanılan cam kapı motorlu sistem ürünleri, pompalı veya pompasız kapı motorları kullanılarak tasarlanmaktadır. Hız ayarlarının yapılabildiği bu sistemlerde kapılar, yana doğru açılmaktadır. Motor ayarının kolaylıkla yapıldığı cam kapı motorlu sistem ürünlerinde, sizlere kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Cam Kapı Hizmetleri

Evinde şıklığı ve zarifliği arayan kişilerin tercih ettiği cam kapı modelleri ile en trend tasarımları evinizde bulabileceksiniz. Her ortama uyum sağlayabilen bu kapılar, yapısı ile de ortamlara ferah bir görünüm kazandırmaktadırlar. Cam kapı modelleri Ankara firmamız bu yılın en dikkat çeken tasarımları arasında yer alan desenli, yarı ahşap ve sade cam ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyor. Farklı renkte üretilebilen cam kapıları, mekânlarınızda kullanmak için siz de firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

© 2016 Camaks Cam Alüminyum Paslanmaz Kompozit Sistemleri. Web Tasarım : Ekstra Web
Cam Ürünleri, Alüminyum Cephe Sistemleri, Paslanmaz Ürünler, Otomasyon Sistemleri, Korkuluk Sistemleri, Alışveriş Merkezleri , Oteller , Villalar, Konutlar, İş Merkezleri, ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ, Silikon Cephe Sistemleri, Kapaklı Cephe Sistemleri, Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri, Kompozit Levha Kaplamaları, Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri, Çatı Işıklık Sistemleri, Kış Bahçesi, Alüminyum Bölme Duvar, Ofis Bölme Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları, Alüminyum Kapı Sistemleri, Yangın Çıkış Kapıları, Alüminyum Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Serisi, CAM SİSTEMLERİ, Kurşun Geçirmez camlar, Cam Yürüyüş Yolları, Cam Merdiven, Cam Basamak, Cam Kapı, Cam kapı Tamiri, Cam Kapı Aksesuarları, Cam Duşa kabinler, Katlanır Cam Balkon Sistemi, Katlanır Dükkan Vitrin Camları, Vitrin Camları, Havuz Camları, Bombeli Lamine Camlar, Cam parke, Cam Tuğla, Rezistanslı Ayna, Vitray Cam, Isıcam, PASLANMAZ SİSTEMLER, Spider Cephe Sistemleri, Asansör cephe kaplamaları, Paslanmaz Merdivenler, Paslanmaz Kolon Kaplamaları, Paslanmaz Bayrak Direkleri, Paslanmaz camlı saçaklar, Paslanmaz Kanopiler, Paslanmaz Süpürgelik, Paslanmaz Cephe Sistemleri, PASLANMAZ KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, Paslanmaz Çubuklu Korkuluk, Paslanmaz Lamalı Korkuluk, Paslanmaz Tutuculu Cam Korkuluk, KORKULUK SİSTEMLERİ, Yandan Bağlantılı Cam Korkuluklar, Alüminyum Yandan bağlantılı Korkuluklar, Parapet üstü Korkuluklar, Duvar Tutamakları, CAMLI KORKULUKLAR, Alüminyum Camlı ve Çubuklu Korkuluklar, Noktasal Tutuculu Cam Korkuluklar, Alüminyum camlı Korkuluklar, Ahşap Küpeşteli Cam Korkuluklar, Paslanmaz Bazalı Cam Korkuluk, Fransız Balkon Camlı Korkuluklar, Spider Tutuculu Cam Korkuluklar, KROM KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, OTOMASYON SİSTEMLERİ, Cam Cama Fotosel kapılar, Fotosel Kapılar, Hava Perdeleri, Dairesel yana kayar Kapılar, Garaj Giriş Kapılar, Otomatik Cam Kapılar, 90 Derece Açılır Otomatik Cam kapılar, Panjur Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları,