Camaks Alüminyum Ankara Cam Kapı Alüminyum Korkuluk Paslanmaz Kompozit Sistemleri

Camlı Korkuluklar

Sertifikalı ve işinde uzman, deneyimli personellerimiz ile cam korkuluk işlemleri ile hizmetinizdeyiz. Camlı korkuluklar Ankara firmamız insanların güvenliği için yapılan korkuluk hizmeti ile sizlere destek olmaktadır. Mekânlarında şıklığı arayan kişilerin de tercih ettiği cam korkuluklar, dayanıklı yapısı ile de sıkça tercih edilmektedir. Sektördeki tecrübesi ile adından sıkça söz ettiren camlı korkuluklar Ankara şirketimiz, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Üstelik bu hizmeti en uygun fiyata sizlere sunmaktadır. Cam korkuluklar ve bombeli lamine camlar ile güvenliğin ön planda olduğu hizmetlerimizde en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Cam olması sebebiyle diğer korkuluklara göre oldukça zarif ve şık bir yapıda olan cam korkuluklar, kolay temizlenme ve dayanıklı olması ile de kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Güvenlik Ve Şıklık İçin Camlı Korkuluklar

Paslanmaz özellikteki bu korkuluklar, mekânlara estetik ve hoş bir görüntü sağlamaktadır. Camlı korkuluklar Ankara olarak montajını yaptığımız bu ürünlerde sade, buzlu ve renkli camlar kullanılabilmektedir. Evlerde, hastanelerde, işyerlerinde bu korkulukları güvenle tercih edebilirsiniz. Şıklık için tercih edilen diğer korkuluk türü ise bombeli lamine camlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünler de tıpkı diğer korkuluklar gibi güvenlik için üretilse de oldukça estetik bir görünüme sahiptirler. Tam temperli bombeli lamine camlar, Glastech teknolojisini kullandığından duşa kabin, otomotiv gibi birçok alanda güvenle kullanılmaktadır.

Bu camlarda vakum tekniği kullanılmaktadır. Ayrıca cam korkuluk bazalı sistem de tercih edilen bir diğer güvenlik sistemidir. Kanallı ve alüminyum, cam karışımı olan bazalı sistemde, güvenlik tıpkı diğer ürünler gibi ön planda tutulmuştur. Alt ve üst tarafında profillerin yer aldığı cam korkuluk bazalı sistem ürünleri paslanmaz ve dayanıklı bir üründür. Oldukça avantajlı olan bu sistem diğer muadilleri ile karşılaştırıldığında oldukça hafiftir. Bununla birlikte, cam korkuluk bazalı sistem dış çevre koşullarına ve darbelere oldukça dayanıklıdır. Gümüş renkli ve alüminyum işlemesi ile bu ürünler oldukça kullanışlıdır.

Cam Korkuluk Hizmeti İle Her Zaman Yanınızdayız

Özellikle işyerlerinde oldukça sık kullanılan korkulukların insan güvenliğinin sağlanmasında önemli rolü bulunmaktadır. Desenli ve sade olarak üretilen korkuluklar ile mekânlarınızda değişik bir ortam yaratabilirsiniz. İstenildiği takdirde boyanabilen cam yüzeyler, lamineli veya bombeli olarak üretilmektedir. 40 ve 50 mm’lik borular kullanılarak yapılan bu sistemler, sağlıklı malzemelerden üretildiğinden insan sağlığına da zarar vermemektedirler. Siz de mekanlarınıza farklı bir hava katmak, işyerinizde güvenliği estetik bir şekilde sağlamak istiyorsanız, firmamız hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

© 2016 Camaks Cam Alüminyum Paslanmaz Kompozit Sistemleri. Web Tasarım : Ekstra Web
Cam Ürünleri, Alüminyum Cephe Sistemleri, Paslanmaz Ürünler, Otomasyon Sistemleri, Korkuluk Sistemleri, Alışveriş Merkezleri , Oteller , Villalar, Konutlar, İş Merkezleri, ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ, Silikon Cephe Sistemleri, Kapaklı Cephe Sistemleri, Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri, Kompozit Levha Kaplamaları, Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri, Çatı Işıklık Sistemleri, Kış Bahçesi, Alüminyum Bölme Duvar, Ofis Bölme Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları, Alüminyum Kapı Sistemleri, Yangın Çıkış Kapıları, Alüminyum Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Serisi, CAM SİSTEMLERİ, Kurşun Geçirmez camlar, Cam Yürüyüş Yolları, Cam Merdiven, Cam Basamak, Cam Kapı, Cam kapı Tamiri, Cam Kapı Aksesuarları, Cam Duşa kabinler, Katlanır Cam Balkon Sistemi, Katlanır Dükkan Vitrin Camları, Vitrin Camları, Havuz Camları, Bombeli Lamine Camlar, Cam parke, Cam Tuğla, Rezistanslı Ayna, Vitray Cam, Isıcam, PASLANMAZ SİSTEMLER, Spider Cephe Sistemleri, Asansör cephe kaplamaları, Paslanmaz Merdivenler, Paslanmaz Kolon Kaplamaları, Paslanmaz Bayrak Direkleri, Paslanmaz camlı saçaklar, Paslanmaz Kanopiler, Paslanmaz Süpürgelik, Paslanmaz Cephe Sistemleri, PASLANMAZ KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, Paslanmaz Çubuklu Korkuluk, Paslanmaz Lamalı Korkuluk, Paslanmaz Tutuculu Cam Korkuluk, KORKULUK SİSTEMLERİ, Yandan Bağlantılı Cam Korkuluklar, Alüminyum Yandan bağlantılı Korkuluklar, Parapet üstü Korkuluklar, Duvar Tutamakları, CAMLI KORKULUKLAR, Alüminyum Camlı ve Çubuklu Korkuluklar, Noktasal Tutuculu Cam Korkuluklar, Alüminyum camlı Korkuluklar, Ahşap Küpeşteli Cam Korkuluklar, Paslanmaz Bazalı Cam Korkuluk, Fransız Balkon Camlı Korkuluklar, Spider Tutuculu Cam Korkuluklar, KROM KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, OTOMASYON SİSTEMLERİ, Cam Cama Fotosel kapılar, Fotosel Kapılar, Hava Perdeleri, Dairesel yana kayar Kapılar, Garaj Giriş Kapılar, Otomatik Cam Kapılar, 90 Derece Açılır Otomatik Cam kapılar, Panjur Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları,