Camaks Alüminyum Ankara Cam Kapı Alüminyum Korkuluk Paslanmaz Kompozit Sistemleri

Alüminyum Cephe

Alüminyum Cephe

Dış cephe giydirme işlemlerinde genel olarak kullanılan uygulamalar ise, Klasik Kapaklı Cephe Sistemleri, Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri ve silikon cephe Kaplama Sistemleridir.

Giydirme Cephe Çeşitleri

Dış cephe sistemleri; teknolojik ve toplumsal gelişmelere bağlı olarak estetik anlayış çerçevesinde oluşmuş bir sistemdir. Bu sistemde kullanılan kapaklı cephe, silikon cephe ve alüminyum cephe çeşitlerinin ise kendine özgü tarafları bulunmaktadır.

Kapaklı Cephe Sistemleri

Kapaklı cephe sistemleri, piyasada çok yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Kapaklı cephe sistemlerinde kanallı düşey profiller kullanılarak su yalıtımı sağlanmaktadır. Ayrıca camlar arasındaki açıklık için çelik kullanılmaktadır. Kapaklı cephe sistemlerinde kullanılan profiller ile cam arasında ısı ve ses izolasyonu için EPDM fitiller kullanılmaktadır.

Silikon Cephe Sistemleri

Silikon cephe sistemlerinde ise çerçeveler içeride kalacak biçimde camlar silikon ile sabit tutturulur. Silikon cephe sistemlerine dışarıdan bakıldığında her yer cam gibi görünse de cam parçaları arasındaki EPDM fitiller, kaplamaya ayrı hava katmaktadır. Bu sayede binaların dış tasarımı şık ve modern bir şekilde görünür. Silikon cephe ürünleri ile profillerdeki tüm taşıyıcılar düşey ve yatay olarak da kullanılabilmektedir.

Alüminyum Cephe Sistemleri

Alüminyum cephe sistemleri ise binalarında yüksek dayanıklılık isteyen kişilerce tercih edilmektedir. Bu giydirme çeşidi oksidiyona karşı oldukça dirençlidir. Ultraviyole ışınlara dayanıklılığı, uzun ömrü ve çevre dostu olması ile çok sık tercih edilen bu ürünün oldukça fazla kullanım alanı vardır.

Dış Cephe Giydirme Hizmetleri

Alüminyum cephe sistemleri Ankara firması olarak tüm dış cephe kaplama işlemlerinizde sizlere profesyonel ekibimizle en iyi hizmeti sunuyoruz. Son derece kaliteli ve uzun ömürlü olan bu kaplamalar ile binalarınızın değerine değer katın. Alüminyum cephe sistemleri Ankara şirketimizde kullandığımız kaliteli malzeme ile hem ısınma ve soğutma giderlerinden tasarruf sağlayabilir hem de binalarınızı dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz.

Üstelik bu işlemleriniz çok kolay ve hızlıca yapılmaktadır. Alüminyum cephe sistemleri Ankara firması olarak uzman kadromuzla size hizmet vermekten gurur duymaktayız.

© 2016 Camaks Cam Alüminyum Paslanmaz Kompozit Sistemleri. Web Tasarım : Ekstra Web
Cam Ürünleri, Alüminyum Cephe Sistemleri, Paslanmaz Ürünler, Otomasyon Sistemleri, Korkuluk Sistemleri, Alışveriş Merkezleri , Oteller , Villalar, Konutlar, İş Merkezleri, ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ, Silikon Cephe Sistemleri, Kapaklı Cephe Sistemleri, Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri, Kompozit Levha Kaplamaları, Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri, Çatı Işıklık Sistemleri, Kış Bahçesi, Alüminyum Bölme Duvar, Ofis Bölme Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları, Alüminyum Kapı Sistemleri, Yangın Çıkış Kapıları, Alüminyum Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Serisi, CAM SİSTEMLERİ, Kurşun Geçirmez camlar, Cam Yürüyüş Yolları, Cam Merdiven, Cam Basamak, Cam Kapı, Cam kapı Tamiri, Cam Kapı Aksesuarları, Cam Duşa kabinler, Katlanır Cam Balkon Sistemi, Katlanır Dükkan Vitrin Camları, Vitrin Camları, Havuz Camları, Bombeli Lamine Camlar, Cam parke, Cam Tuğla, Rezistanslı Ayna, Vitray Cam, Isıcam, PASLANMAZ SİSTEMLER, Spider Cephe Sistemleri, Asansör cephe kaplamaları, Paslanmaz Merdivenler, Paslanmaz Kolon Kaplamaları, Paslanmaz Bayrak Direkleri, Paslanmaz camlı saçaklar, Paslanmaz Kanopiler, Paslanmaz Süpürgelik, Paslanmaz Cephe Sistemleri, PASLANMAZ KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, Paslanmaz Çubuklu Korkuluk, Paslanmaz Lamalı Korkuluk, Paslanmaz Tutuculu Cam Korkuluk, KORKULUK SİSTEMLERİ, Yandan Bağlantılı Cam Korkuluklar, Alüminyum Yandan bağlantılı Korkuluklar, Parapet üstü Korkuluklar, Duvar Tutamakları, CAMLI KORKULUKLAR, Alüminyum Camlı ve Çubuklu Korkuluklar, Noktasal Tutuculu Cam Korkuluklar, Alüminyum camlı Korkuluklar, Ahşap Küpeşteli Cam Korkuluklar, Paslanmaz Bazalı Cam Korkuluk, Fransız Balkon Camlı Korkuluklar, Spider Tutuculu Cam Korkuluklar, KROM KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, OTOMASYON SİSTEMLERİ, Cam Cama Fotosel kapılar, Fotosel Kapılar, Hava Perdeleri, Dairesel yana kayar Kapılar, Garaj Giriş Kapılar, Otomatik Cam Kapılar, 90 Derece Açılır Otomatik Cam kapılar, Panjur Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları,