Camaks Alüminyum Ankara Cam Kapı Alüminyum Korkuluk Paslanmaz Kompozit Sistemleri

Alüminyum Kapı

Kapı teknolojisinde paslanmayan ve uzun ömürlü özellikleriyle her zaman tercih edilen alüminyum kapı ürünleri, oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. Paslanmayan, çürümeyen ve bozulmayan alüminyum özellik sayesinde, dekoratif uyum ve estetik görünüş, uzun yıllar muhafaza edilmektedir.

Camlı Özellik

Camlı alüminyum kapılarda, dışarıdan gelenler hemen görünmektedir. Güvenlik için tercih edilen camlı kapılarda, geçişlerin kontrolü daha kolaydır. Ayrıca dışarıdaki ışıktan faydalanmak için en iyi tercih alüminyum kapı Ankara ürünleridir. Komple cam özelliği ile uzun süre içeriyi aydınlatmaktadır. Böylece ferah bir ortam oluşturmaktadır. Silme, yıkama ve benzeri durumlarda, etkili sonuçlar verir. Alüminyum kapı Ankara ürünlerinin kaplamalarını parlatmak için, beyaz krem temizlik maddeleri kullanılabilir. Silme esnasında bazı kirler çıkmayabilir. Bu durumda yapmanız gereken şey, beyaz krem yüzey temizleyici ile ovalamaktır.

Katlanır Kapı ve Sürme Sistemleri

Kapı kategorisinde yeni nesil kapı ürünleri içerisinde olan katlanır kapı sistemleri, pratik kullanımı ile tercih edilen kapılardır. Özel bir sistemle imal edilen bu alüminyum kapı Ankara ürünleri, kapının dışarı veya içeri açılması esnasında meydana gelen fonksiyonel sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Kapının yer kaplamasını engelleyen akordeon kapı ürünleri, sınıfının en iyi ürünleri arasında yer almaktadır.

Sürme sistem özelliklerine sahip olan kapılar da, diğer kapılar gibi özel olarak imal edilmektedir. Alüminyum doğrama sistemlerinin kullanıldığı sürme kapı sistemlerinde, raylar, contalar ve kolay sürme tekniği, ilk göze çarpan detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Alüminyum doğrama kapı kategorisinin en şık ve en estetik ürünleri içerisinde yer alan sürme kapı ve akordiyon kapı ürünleri, müşterinin isteğine göre hazırlanmaktadır. Kapının monte edileceği yerde, öncelikle eksper hizmeti gerçekleştirilmektedir. Eksper hizmetinde, ölçüler alınır ve nasıl bir kapı istendiği sorulur. Müşterinin istek ve arzularına göre, alüminyum doğrama kapı seçenekleri, katalogdan sunulur. Ölçülerin alınmasından sonra, tercih edilen kapılar, hızlı bir şekilde hazırlanmaya başlanır.

Dekoratif Uyum

Alüminyum malzemenin kendine özgü estetik ve zarif görünümü, dekor çalışmalarına mükemmel bir uyum sağlamasını sağlamaktadır. Alüminyum katlanır kapı ve sürme sistemleri ürünlerinde kullanılan pratik kilit mekanizması, kolay açma ve kapama sistemi için oldukça önemlidir. Kapıyı açmak için tokmak veya kulp çevirme işlemine gerek yoktur. Kapıyı itmeniz yeterlidir. Kapı açılır. Kapatırken de, kapıya her hangi bir zorlama yapmadan kolay bir şekilde kapatabilirsiniz.

Katlanır kapı ve sürme sistemleri modellerinde de, yine özel kilit sistemleri ve menteşe sistemleri kullanılmaktadır. Bu ürünlerin kullanım özellikleri, oldukça pratiktir. Katlanır kapı ve sürme sistemleri özelliğine sahip ürünlerde, Açma ve kapama işlemlerinde, kolay kullanım özelliklerinin oluşması için, pratik kapı tokmakları ve kilitleri tercih edilmektedir.

© 2016 Camaks Cam Alüminyum Paslanmaz Kompozit Sistemleri. Web Tasarım : Ekstra Web
Cam Ürünleri, Alüminyum Cephe Sistemleri, Paslanmaz Ürünler, Otomasyon Sistemleri, Korkuluk Sistemleri, Alışveriş Merkezleri , Oteller , Villalar, Konutlar, İş Merkezleri, ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ, Silikon Cephe Sistemleri, Kapaklı Cephe Sistemleri, Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri, Kompozit Levha Kaplamaları, Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri, Çatı Işıklık Sistemleri, Kış Bahçesi, Alüminyum Bölme Duvar, Ofis Bölme Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları, Alüminyum Kapı Sistemleri, Yangın Çıkış Kapıları, Alüminyum Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Serisi, CAM SİSTEMLERİ, Kurşun Geçirmez camlar, Cam Yürüyüş Yolları, Cam Merdiven, Cam Basamak, Cam Kapı, Cam kapı Tamiri, Cam Kapı Aksesuarları, Cam Duşa kabinler, Katlanır Cam Balkon Sistemi, Katlanır Dükkan Vitrin Camları, Vitrin Camları, Havuz Camları, Bombeli Lamine Camlar, Cam parke, Cam Tuğla, Rezistanslı Ayna, Vitray Cam, Isıcam, PASLANMAZ SİSTEMLER, Spider Cephe Sistemleri, Asansör cephe kaplamaları, Paslanmaz Merdivenler, Paslanmaz Kolon Kaplamaları, Paslanmaz Bayrak Direkleri, Paslanmaz camlı saçaklar, Paslanmaz Kanopiler, Paslanmaz Süpürgelik, Paslanmaz Cephe Sistemleri, PASLANMAZ KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, Paslanmaz Çubuklu Korkuluk, Paslanmaz Lamalı Korkuluk, Paslanmaz Tutuculu Cam Korkuluk, KORKULUK SİSTEMLERİ, Yandan Bağlantılı Cam Korkuluklar, Alüminyum Yandan bağlantılı Korkuluklar, Parapet üstü Korkuluklar, Duvar Tutamakları, CAMLI KORKULUKLAR, Alüminyum Camlı ve Çubuklu Korkuluklar, Noktasal Tutuculu Cam Korkuluklar, Alüminyum camlı Korkuluklar, Ahşap Küpeşteli Cam Korkuluklar, Paslanmaz Bazalı Cam Korkuluk, Fransız Balkon Camlı Korkuluklar, Spider Tutuculu Cam Korkuluklar, KROM KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, OTOMASYON SİSTEMLERİ, Cam Cama Fotosel kapılar, Fotosel Kapılar, Hava Perdeleri, Dairesel yana kayar Kapılar, Garaj Giriş Kapılar, Otomatik Cam Kapılar, 90 Derece Açılır Otomatik Cam kapılar, Panjur Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları,