Camaks Alüminyum Ankara Cam Kapı Alüminyum Korkuluk Paslanmaz Kompozit Sistemleri

Fotosel Kapılar

Günümüzde kapı sistemleri estetik bir görünüm kazanarak, farklı model ve renklerde üretilebilmektedir. Bu sistemlerden biri olan fotoselli kapılar, özellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu alışveriş merkezleri, mağazalar, hastaneler gibi faklı mekânlarda kullanılmaktadır. Fotosel kapılar Ankara firmamız, kadrosunda yer alan uzman ekip ve deneyim sahibi personel ile kaliteli kapı sistemlerinde daima sizlerin yanındadır.

İç mekânlarınızı dış ortamdan koruyabileceğiniz kapı sistemleri üreten firmamız, hem ısı yalıtımı hem de şık bir görünüm için sizlere destek olmaktadır. Hareketi algıladığında açılır kapılar üreten fotosel kapılar Ankara işletmemiz, istediğiniz her boyutta kapı sistemleri kurmaktadır. Her proje ile uyumlu olan bu sistemler kullanım amacına göre farklı modellerde yapılabilmektedir. Ayrıca firmamız hizmetleri arasında yer alan; fotosel kapılar, otomatik ve manuel döner kapılar ve panjur sistemleri ile de mekânlarınıza farklı bir hava veriyoruz.

Otomatik Ve Manuel Döner Kapılar

Kapı sistemleri arasında 3 ya da 4 kanatlı ve manuel ya da otomatik olarak tercih edilebilen kapı sistemleri, istenilen renk ve yüzey kaplaması ile hizmetinize sunulmaktadır. Firmamızın size özel ürettiği otomatik ve manuel döner kapılar, en az 1800 mm ve en fazla 3800 mm iç çapı ile üretilmektedir. İlk zamanlar manuel kapı modellerinde tercih edilen ve Tourniket denilen bir sistemle üretilen kapılar, zamanla otomatik özellik kazanarak kullanım kolaylığı sağlamaktadırlar.

Bu çeşit otomatik ve manuel döner kapılar içinde en çok tercih edilen döner kapılar, özellikle alışveriş merkezlerinin girişinde ve çıkışında kullanılmaktadır. Eskiden sadece iterek çalışan bu kapılar, zamanla hareket algılayıcı ile kontrol edilebilir hale gelmiştir. Özel profil malzemesi ile istenilen ölçüde üretilebilen otomatik ve manuel döner kapılar; son derece dayanıklı, güvenli ve pratik kullanım imkanı vermektedir. Gelişen teknoloji ile uzaktan da kontrol edilebilen bu tür kapılar, dış çevrenin olumsuz etkisini yaşamamak, mekânlarına estetik bir görünüm vermek ve ısı yalıtımı sağlamak isteyen kişiler tarafından beğeni ile kullanılmaktadır.

Panjur Sistemleri

Fotosel kapılar Ankara firmamızın hizmet verdiği bir başka ürün olan panjur sistemleri de mekanlara farklı hava vermek isteyen kullanıcıların güvenle tercih edebileceği ürünler arasında yer almaktadır. Alüminyum panjur lameli ve alüminyum levhanın Rool-Forming tekniği kullanarak bükülmesi ile oluşan panjur sistemleri, poliüretan dolgu malzemesi ile desteklendiğinden son derece kullanışlı ve pratik bir üründür. Sistemde kullanılan poliüretanla profiller oldukça dayanıklı olup, her türlü iklim koşuluna dayanacak kalitededir.

Dış çevrenin yağmur, rüzgâr, sıcak gibi birçok olumsuzluğuna karşı poliüretan malzeme ile ses ve ısı izolasyonu sağlayan panjur sistemleri bunun yanında ev ve işyerleri için caydırıcı bir özellikte bulunmaktadır. Yaklaşık 15 farklı renk seçeneği ile mekânlara modern ve şık bir görünüm sağlayan bu ürünler, her ortama uygun olarak üretilebilmektedir. Alüminyum panjur sistemleri panjur yüksekliği göz önüne alınarak PVC kutulu, alüminyum kutulu veya kutusuz olarak uygulanabilir.

Size özel olarak, işinde uzman ve deneyimli ekibimizin sunduğu tüm bu hizmetlerden faydalanmak için sizleri işyerimize bekliyoruz.

© 2016 Camaks Cam Alüminyum Paslanmaz Kompozit Sistemleri. Web Tasarım : Ekstra Web
Cam Ürünleri, Alüminyum Cephe Sistemleri, Paslanmaz Ürünler, Otomasyon Sistemleri, Korkuluk Sistemleri, Alışveriş Merkezleri , Oteller , Villalar, Konutlar, İş Merkezleri, ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ, Silikon Cephe Sistemleri, Kapaklı Cephe Sistemleri, Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri, Kompozit Levha Kaplamaları, Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri, Çatı Işıklık Sistemleri, Kış Bahçesi, Alüminyum Bölme Duvar, Ofis Bölme Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları, Alüminyum Kapı Sistemleri, Yangın Çıkış Kapıları, Alüminyum Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Serisi, CAM SİSTEMLERİ, Kurşun Geçirmez camlar, Cam Yürüyüş Yolları, Cam Merdiven, Cam Basamak, Cam Kapı, Cam kapı Tamiri, Cam Kapı Aksesuarları, Cam Duşa kabinler, Katlanır Cam Balkon Sistemi, Katlanır Dükkan Vitrin Camları, Vitrin Camları, Havuz Camları, Bombeli Lamine Camlar, Cam parke, Cam Tuğla, Rezistanslı Ayna, Vitray Cam, Isıcam, PASLANMAZ SİSTEMLER, Spider Cephe Sistemleri, Asansör cephe kaplamaları, Paslanmaz Merdivenler, Paslanmaz Kolon Kaplamaları, Paslanmaz Bayrak Direkleri, Paslanmaz camlı saçaklar, Paslanmaz Kanopiler, Paslanmaz Süpürgelik, Paslanmaz Cephe Sistemleri, PASLANMAZ KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, Paslanmaz Çubuklu Korkuluk, Paslanmaz Lamalı Korkuluk, Paslanmaz Tutuculu Cam Korkuluk, KORKULUK SİSTEMLERİ, Yandan Bağlantılı Cam Korkuluklar, Alüminyum Yandan bağlantılı Korkuluklar, Parapet üstü Korkuluklar, Duvar Tutamakları, CAMLI KORKULUKLAR, Alüminyum Camlı ve Çubuklu Korkuluklar, Noktasal Tutuculu Cam Korkuluklar, Alüminyum camlı Korkuluklar, Ahşap Küpeşteli Cam Korkuluklar, Paslanmaz Bazalı Cam Korkuluk, Fransız Balkon Camlı Korkuluklar, Spider Tutuculu Cam Korkuluklar, KROM KORKULUKLAR, Fransız Balkon Çubuklu Korkuluklar, Paslanmaz Korkuluklar, OTOMASYON SİSTEMLERİ, Cam Cama Fotosel kapılar, Fotosel Kapılar, Hava Perdeleri, Dairesel yana kayar Kapılar, Garaj Giriş Kapılar, Otomatik Cam Kapılar, 90 Derece Açılır Otomatik Cam kapılar, Panjur Sistemleri, Apartman Şifreli Giriş Kapıları,