Cam Kapı

Cam Kapı 

Düz cam olarak imal edilip rodaj, delik, menteşe yerleri açıldıktan sonra tüm işlemler biter ve camlar temperlenmek üzere fırına girer. Temperlenen camlar  montaja hazır hale gelir. Camaks alüminyum olarak ankarada hizmet vermekteyiz. kapı aksesuarları, kapı tamiratı, kapı ayarı tecrübeli ve kaliteli işçilik hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin ve mimarların istemiş olduğu teknik özellikte ve detayda her türlü ebatta kapı imalatı ve montajı yapılmaktadır.

  • Kapı  Çeşitleri :
  • Hidrolik Motorlu  sistemleri,  alt menteşesi, Üst Menteşesi,  Kapı Kolu,  kapı kiliti, ve  kapı hidrolik motor sistemlerinden oluşmaktadır. Hidrolik motor zemine gömülerek montaj edilmektedir. Cam kalınlıkları genelde 10 mm Temperli Cam olarak Kullanılmakta olup müşterilerin ve mimarların isteğine göre 8 mm Temperli  veya Temperli Lamine  olarak imalatları yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak  Şeffaf cam veya Buzlu cam ve Desenli  olarak imalatı yapılmaktadır.
  • Menteşeli  Sistemleri, Kapı sistemlerinden sıkça kullanılan Menteşeli  sistemleri Alüminyum Doğrama içine ve beton kolonlar arasına monte edilmektedir. Hidrolik motorlu Sistemden farkı camın yan taraflarından menteşeli Sistemle monte edilmesidir. Duvardan Cama  Menteşeleri, Cam Cama Menteşeli  olarak kullanılmaktadır.
  • Sürgülü Sistemleri, Kapı sistemlerinde mimarların özellikle son zamanlarda tercih etmiş oldukları  sistemr. Son yıllarda ülkemizde artan inşaat sektöründe ebeveyn banyoları giriş kapıları, mutfak giriş kapıları, Salon ve oda giriş kapılarında Sürgülü kapı sistemleri tercih edilmektedir. Sürgülü Kapı Sistemlerinde Üstte askılı sistem olarak çalışmakta olup alt tarafta ray veya farklı bir mekanizma sistemi kullanılmamaktadır.
  • Detaylar için lütfen tıklayınız…